Teslimat Bilgileri

1) TESLİMAT ŞARTLARI

1.1) GOOGLE YAZILIM® Hizmetlerinden satın alacağınız hizmet hazır bir web sitesi paketiyse 3 saat içinde kurulumu yapılıp teslim edilir.

1.2) Satın alınan hizmet özel bir web sitesi veya web yazılımı olması durumunda ise satış sözleşmesinde yer alan teslimat tarihleri geçerlidir.

1.3) Web sitesi veya web yazılımının kurulumu GOOGLE YAZILIM® Hizmetleri tarafından yapılır, müşteriye yazılım %90 açık kaynak kod 1 alan adına ömür boyu lisanslı teslim edilir.

2) İADE ŞARTLARI

2.1) GOOGLE YAZILIM® tarafından geliştirilen yazılımların ve uygulamaların tümü garantimiz altındadır. Garanti süresi fatura tarihinden itibaren başlamaktadır.
2.2) GOOGLE YAZILIM® son kullanıcının yazılımı satın aldığı başlangıç tarihinden itibaren 1 (Bir) YIL süresince yazılımdaki üretim hatalarına karşı garanti eder.
2.3) GOOGLE YAZILIM® yazılım satışının başlangıç tarihinden itibaren yazılıma ait sorun ve arızaların destek paneli üzerinden ücretsiz çözümünü 1(Bir) yıl süreyle garanti eder. destek kapsamında çözülemeyen kullanıcı sorunları ücretli servis kapsamında değerlendirilecektir. Yazılımlarınızda üretici firmadan dolayı kaynaklanan hatalarda teknik servis ücreti talep edilemez.
2.4) Garanti süresi içinde, yazılım üretim hatalarıyla ilgili sorun giderilme süresi en fazla 30 işgünüdür. Sorunların çözümü için geçen süre garanti süresine eklenmez. Yazılıma ait sorun ve arızaların destek paneli üzerinden ücretsiz çözüm süresi en fazla 36 saattir. Sorunların çözümü için geçen süre garanti süresine eklenmez. Bilgisayarın arızalanması, başka yazılım yüklenmesi, donanım değişikliği, virüs girmesi, işletim sisteminin çökmesi, elektrik kesintisi, hatalı açma kapama, donanım yetersizlik ve uyumsuzlukları, ağ sorunları, yanlış kurulum, hatalı yükseltme(upgrade) ve kullanıcının yazılım sistemini kullanım kurallarına uygun olmayan biçimde kullanması gibi nedenlerden kaynaklanan sorun ve arızalar, garanti kapsamının dışındadır. Ayrıca destek paneli üzerinden çözülemeyen sorun ve arızalar satış sonrası ücretsiz servis garantisi kapsamında değerlendirilemez.
2.5) Yazılım sisteminin konusuna giren mevzuat, uygulama ve raporlarda değişiklik olması ya da çeşitli nedenlerle programa ek yapılması durumunda, yapılacak tüm değişiklik ve eklemeler garanti kapsamının dışındadır.
2.6) Türkiye Cumhuriyeti Fikir ve Sanat Eserleri Kanununa göre yönetmelik, anında ifa edilen hizmetlere cayma hakkı tanımamıştır. Örneğin, anında indirilip kullanılan yazılım ve programlarda, anında indirilebilen müzik yada videolarda, sipariş üzerine özel olarak hazırlanan ürünlerde, son kullanma tarihi geçebilecek mallarda, paketi açılmış kaset, CD ve benzeri veri depolama aygıtlarında, Satın alınan hizmet özel bir web sitesi veya web yazılımı ise GOOGLE YAZILIM® ayıbı gidermekle yükümlü olup, bu hizmetin iadesi hiçbir şekilde cayma hakkını kullanıp ürünü iade ederek parasını isteyemeyecektir.